NATURAL ROSE Giffting face collection

2 hodnocení

Dárková pleťová kolekce - čistící mléko, denní pleťový krém, noční pleťový krém

310 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Kód: 242
NATURAL ROSE Giffting face collection
2 hodnocení

Detailní popis produktu

DÁRKOVÁ PLEŤOVÁ KOLEKCE - Čistící mléko, Denní pleťový krém, Noční pleťový krém


Čistící mléko, 150 ml

Jemné a příjemné pleťové mléko s přírodní růžovou vodou a extraktem z lístků damascenské růže, které jsou přírodním zdrojem složek esenciálních olejů, které přirozeným způsobem odstraňují make-up a čistí pleť do hloubky. Jemně změkčuje a osvěžuje pokožku lehkou vůní růže. Proměňuje každodenní povinnost v radost. 

Použití:

Nanášejte ráno a večer na obličej pomocí tampónu.


Denní pleťový krém, 100 ml

Bulharská růže – jeden z divů přírody se prezentuje jako úžasná kytice pro Vaši pleť. Krém kombinuje protizánětlivé vlastnosti přírodní růžové vody a extraktuz lístků damascenské růže, které jsou zdrojem složek esenciálních olejů, zatímco silikonový olej a glycerin se rychle a hluboce vstřebávají do pokožky a tím ji zjemňují a vyživují. Krém snižuje podráždění a odstraňuje nepříjemný pocit stahování pokožky. Jemná vůně růže vytvoří Vaší jedinečnou eleganci. 

Použití:

Vtírejte ráno jemně do dokonale vyčištěné pokožky obličeje, krku a dekoltu. Naneste malé množství krému vklepáním na dolníi horní oční víčka. Vhodný pro všechny typy pleti.


 

Noční pleťový krém, 100 ml

V noci, když spíte, kožní buňky regenerují. Přitom se obnovují dvakrát intenzivnějí než ve dne. Jemný noční krém obsahující přírodní růžovou vodu a extrakt z lístků damascenské růže, které jsou přírodním zdrojem složek esenciálních olejů, přispívá k restrukturalizaci kožních buněk. Silikonový olej a glycerin se rychle a hluboce vstřebávají do pokožky a tím ji zjemňují a vyživují. Kombinace vitamínu A a E je aktivní antioxidant, který neutralizuje volné radikály, chrání epidermální kolagenová vlákna a lipidy před degradací, brání předčasnému stárnutí pleti, hydratuje a dodává pokožce pružnost. Jemná vůně růže vytvoří Vaší jedinečnou eleganci. Návod k použití: 

Použití:

Vtírejte večer jemně do dokonale vyčištěné pokožky obličeje, krku a dekoltu. Naneste malé množství krému vklepáním na dolní i horní oční víčka. Vhodný pro všechny typy pleti.